Vodní radovánky a relax u vody


Relaxovat lze různě. V okolí Valtic se nachází hned několik příležitostí pro příjemné prožití volného času u vody a vodními radovánkami.


  

AQUALAND MORAVIA PasohlávkyAqualand Moravia je nejmodernější zábavní centrum v České republice, ve kterém si přijdou na své děti i dospělí. Čeká na Vás 20 různých tobogánů a skluzavek. Ti nejmenší se mohou vyřádit v dětských bazénech, pokořit šplhací sítě, nebo si zablbnout na skákadlech, či v dětském koutku. O víkendech jsou pro ně připravené animační programy plné zábavy a soutěží. Na starší a odvážnější jedince tu pak čekají tobogány, které Vám pořádně vypumpují adrenalin.  V létě pak máte možnost vyzkoušet raritu mezi vodními atrakcemi a to nejen v České republice, ale celé Evropě- Abbys a Boomerango, které si můžete vychutnat se svými kamarády na třímístném raftu.

Pro Vaše vodní radovánky je tu připraveno celkem 12 bazénů s celkovou plochou 3000 m2, které obsahují vodu z geotermálního vrtu. Mezi ně patří i venkovní rozlehlý prostor bazénu, který si v zimě udržuje teplotu kolem 33 stupňů Celsia. A co dělat až se vodních atrakcí nabažíte? Zarelaxujte si ve wellness Forum Romanum, kde si můžete dopřát božský odpočinek ve slunečních a římských lázních. Čeká tu na Vás bohatý saunový svět, který kromě finské sauny nabízí také tepidarium, infrakabinu, biosaunu, caldarium a mnoho dalších, nebo si můžete nechat dopřát masáž, či zábal těla. 

Pokud Vás přepadne hlad je tu Imperium Restuarant, který má pro Vás každý den nachystané čerstvé pokrmy, saláty i širokou nabídku nápojů a až bude po jídle chuť na dobrou kávu a zákusek, stačí navštívit kavárnu Imperium Cafe. To vše a spoustu dalšího na Vás čeká v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, jen 25 minut jízdy autem z Valtic.

více na www.aqualand-moravia.cz  

Therme LaaKoupání a zábava v termálních lázních Laa
Termální lázně Laa jsou synonymem pro wellness, saunování a odpočinek. Výlet do termálního ráje v regionu Weinviertel Vám nabízí jak příjemnou otevírací dobu, tak i atraktivní vstupné pro rodiny a garantuje oddech a relaxaci.

Vodní zábava & vodní sport na 7.800 m2
Vodní svět termálních lázní Laa je svým zůsobem jedinečný. Areál je obzvláště rozlehlý. Rozprostírá se celkem na 7.800 m2. Kromě různých bazénů Vás zvou četné odpočinkové zóny k relaxaci a oddechu.

Bazény v termální krajině
Termální bazén je centrálním krytým bazénem termálních lázní Laa a nabízí dostatečné místo pro mnoho hostů.
V masážním bazénu Vás jemně masírují vodní trysky na lehacích vířivých lavicích a u vířivé stěny - a to vše pod širým nebem!
Solné a aktivní bazény zvou buď k harmonickému pobytu či k plavání.
Náš tobogán nabízí zábavu jak Vám tak i Vašim dětem!

Termální voda termálních lázní Laa
Léčivý pramen "Laa Thermal Nord I" obsahuje sodík, chlorid, jód a jiné minerály, které proudí do všech bazénů termálních lázní Laa. Za sekundu vytryskne ze země 6,3 litrů termální vody o teplotě 42 stupňů Celsia s příznivou hodnotou pH 7,36. Léčivá pramenitá voda odpovídá pomocí kontrolované úpravy všem požadavkům zákona o hygieně koupališť jakož i předpisům týkajících se pitné vody.

Více na http://www.therme-laa.at/cs