Popis trasy ve Valticích


1)   Příjezd od Lednice: po vjezdu do Valtic se dáte rovně až na křižovatku (Břeclav – Mikulov), projedete rovně na náměstí, pokračujete rovně přes náměstí, dojedete k odbočce: Valtické podzemí, Vinné sklepy Valtice a dáte se doprava, pokračujete rovně kolem Vinných sklepů Valtice a.s. do mírného kopce, po 100 metrech zastavte a vpravo uvidíte řadové rodinné domy, odbočte doprava do slepé ulice – Vinařská. Jste na místě!

2)  Příjezd od Mikulova: po vjezdu do Valtic pokračujte rovně až na křižovatku (Lednice - Břeclav), odbočíte doprava na náměstí, pokračujete rovně přes náměstí, dojedete k odbočce: Valtické podzemí, Vinné sklepy Valtice a dáte se doprava, pokračujete rovně kolem Vinných sklepů Valtice a.s. do mírného kopce, po 100 metrech zastavte a vpravo uvidíte řadové rodinné domy, odbočte doprava do slepé ulice – Vinařská. Jste na místě!

3)  Příjezd od Břeclavi: po vjezdu do Valtic pokračujte rovně až na křižovatku (Lednice - Mikulov), odbočíte doleva na náměstí, pokračujete rovně přes náměstí, dojedete k odbočce: Valtické podzemí, Vinné sklepy Valtice a dáte se doprava, pokračujete rovně kolem Vinných sklepů Valtice a.s. do mírného kopce, po 100 metrech zastavte a vpravo uvidíte řadové rodinné domy, odbočte doprava do slepé ulice – Vinařská. Jste na místě!